Pembemi Mavimi Cinsiyet Testi

Hamile misiniz? Eğer öyleyse, tebrikler! Şimdi, kendi kendinize “Acaba kız mı erkek mi” diye sorup meraklanıyorsunuzdur. Tıpkı her anne adayı gibi siz de, bir an önce doğum hazırlıklarına başlamak ve bebeğinizin cinsiyeti ile ilgili bilgileri diğer kişiler ile paylaşmak için sabırsızlanıyorsunuzdur. Şimdi, Pembe yada Mavi Erken Cinsiyet Testi, daha kısa sürede hazırlıklara başlamanıza imkan veriyor. Haydi güçlü aile bağlarını oluşturmaya başlayın.

“Pembe ya da Mavi® Erken DNA Cinsiyet Testi, güncel olarak piyasada bulunan ve evde doku örneği alarak yapılan en doğru erken cinsiyet tespit yöntemidir. Gerçek müşteri verilerine göre %95 oranında doğru sonuç veren ürün, idrar ve ultrason gibi erken tespit yöntemlerinin doğruluk oranlarının üstündedir. Consumer Genetics, test ve sonuçlarının arkasındadır. Bazı hamilelerin hatalı sonuç alabilmeleri mümkündür. Ama bu sayı sadece 100 kişiden 5 kişidir. İşte bu yüzden Consumer Genetics, para iade garantisi vermektedir. DNA Testi sırasında talimatlara uyulması önemlidir. Test için belirtilen uygun ortamın sağlanması ve çevrede erkek DNA örneği olmaması doğru sonuçlar elde edilmesi için vurgulanması gereken önemli uyarılardandır. Geliştirdiğimiz DNA teknolojisi çok hassastır ve çevredeki en ufak erkek genini algılayabilir. Consumer Genetics olarak size kaliteli ve uygun fiyatlı bu ürünü sunmaktan mutluyuz. Ancak testi almadan önce testin sınırlarını anlamanız gerekmektedir. Yeniden hamileliğinizi tebrik ederiz!”

-Dr. Chinh Bach Başkanı ve Kurucusu

3 Adımda Test Örneği Alma

1. DNA Cinsiyet Test Kiti içindeki bıçak ile parmağınızı delin.

2. Kan görünene kadar parmağınızı ovalayın.

3. Kanı, test kitinin içindeki DNA kartı üzerine damlatın. Numuneler test için laboratuvara geri gönderilmelidir.

Pembe ya da Mavi Erken DNA Cinsiyet Testi en doğru ve hızlı cinsiyet tespit yöntemidir. Hamile olduğunuzu öğrenmenizden sadece haftalar sonra hazırlıklara başlamanıza ve mutlu haberleri çevrenizle paylaşmanıza imkan verir.

Bu heyecan verici sonuçları – kız mı olacak erkek mi- aileniz ve arkadaşlarınız ile en kısa sürede paylaşın !

Pembe ya da Mavi Test uygunluk tarihini hesaplamak için tıklayınız.

Kız mı erkek mi? Pembe veya Mavi Erken DNA Cinsiyet Testi, sorularınıza cevap verecek üründür: